Materiály

RAMBRANE
Efektivní funkční membrána speciálně vyvinutá pro lov a pozorování zvěře. Odolná větru a nepromokavá  (10 000 mm vodního sloupce), prodyšná  díky vysoké propustnosti vodních par (6 000 g/24 hod.), extrémně tichá a trvanlivá. Při intenzivním vlhku a velké fyzické aktivitě reguluje klima pokožky a udržuje ji suchou. V klidové fázi podporuje tepelnou izolaci. 

RAM WIND-LOCK
Vrstva, která chrání před prochladnutím při lovu, kdy aktivní fáze na delší dobu přechází ve fázi klidovou. Vrstva je přímo laminovaná na podšívku, čímž se její účinnost ještě zvyšuje.

RAMshell
Materiál založen na třívrstvém systému. Spojuje odolnost proti povětrnostním vlivům s prodyšností a komfortem při nošení. Při pohybu transportuje vlhkost směrem ven, pokožka zůstává suchá a tělo v teple. 

RAMTEX
Odolný materiál vzhledu jemné kůže z divoké zvěře. Slouží pro aplikaci v obzvlášť namáhaných místech oděvu. Odpuzuje špínu a rychle schne.
 
Thinsulate 
Materiál zajišťující vysokou tepelnou izolaci. Je prodyšný, odolný vlhkosti, lze snadno prát i čistit.

PRIMALOFT
Vedle svých perfektních tepelně izolačních vlastností je velmi tichý a vodoodpudivý. Díky nízkému objemu rychle schne, drží teplo.

TeflonEcoElite™-Finish
Je pokračovatel klasické teflonové úpravy. Impregnace je vodoodpudivá a prodyšná. Nabízí nejvyšší úroveň komfortu při nošení.